

Zebrania podsumowujące II semestr roku szk. 2025/2026:
gr. I „Elfy” – 16.06.2026r. (wtorek) o godz. 16:30
gr. II „Krasnoludki” – 10.06.2026r. (środa) o godz. 17:00
gr. III „Skrzaty” – 08.06.2026r. (poniedziałek) o godz. 15:30
Serdecznie zapraszamy!
Szanowni Rodzice,
dzisiaj (11.05.2026 r) rusza nabór na dyżur wakacyjny, prosimy o zapoznanie się z terminami i zasadami w załącznikach.

Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastyczno-konstrukcyjnego pod tytułem „Wiosenna łąka”:
I miejsce - Helena Kolan
II miejsce - Florian Kozal
III miejsce - Tadeusz Hypki
Gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom. Podziękowania kierujemy również do rodziców, opiekunów i nauczycieli za zaangażowanie oraz wsparcie młodych artystów.