Zebrania dla rodzicówUtworzono: niedziela, 24, maj 2026 17:01 | | Zebrania podsumowujące II semestr roku szk. 2025/2026: gr. I „Elfy” – 16.06.2026r. (wtorek) o godz. 16:30 gr. II „Krasnoludki” – 10.06.2026r. (środa) o godz. 17:00 gr. III „Skrzaty” – 08.06.2026r. (poniedziałek) o godz. 15:30 Serdecznie zapraszamy!