

Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastyczno-konstrukcyjnego pod tytułem „Wiosenna łąka”:
I miejsce - Helena Kolan
II miejsce - Florian Kozal
III miejsce - Tadeusz Hypki
Gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom. Podziękowania kierujemy również do rodziców, opiekunów i nauczycieli za zaangażowanie oraz wsparcie młodych artystów.