

W przedszkolu odwiedzili nas uczniowie z Poznańskiej Szkoły Chóralnej im. J. Kurczewskiego z przedstawieniem pt. "Kraina lodu". Występ wprowadził naszych przedszkolaków w cudowny nastrój oraz lekkie oszołomienie. Wszystkim artystom pięknie dziękujemy za wspaniały pokaz ich talentów, a pani Paulinie dziękujemy za inicjatywę i liczymy na więcej.