

Dzisiaj wszystkie grupy miały zajęcia z pierwszej pomocy z panią Sylwią. Dzieci odwiedził miły miś, który w swoim ubranku przypominał ratownika medycznego. Elfy, Krasnoludki i Skrzaty dowiedziały się jak postępować z krwawiącą raną, którą dzielnie zaklejały plastrem i bandażowały. Dzieci poznały również bezpieczną postawę, kiedy napotkałyby na swojej drodze np. psa oraz przypomniały numery alarmowe. Na samym końcu dzieci obserwowały udzielanie pierwszej pomocy na fantomie. Dziękujemy pani Sylwii za tak cenne zajęcia!